Coy logo
random resim
OyakBank Logo
club oyak bank
ok
Kurum içi iletişimi artırmak, Oyak Bank çalışanları arasındaki arkadaşlık ve işbirliği olanaklarının gelişmesini sağlamak, hep beraber eğlenmek, öğrenmek ve paylaşmak amacıyla Club Oyak Bank'ı kurduk. Gerçekleştireceğimiz etkinliklerde hedefimiz, sosyal, kültürel, sanatsal, sportif faaliyetlerimizi ve yeteneklerimizi geliştirici ortamlar hazırlamak, yaratıcılığımızı ortaya çıkarmak, iş birlikteliğimizi sosyal birlikteliklere dönüştürmek ve hep beraber eğlenceli vakit geçirmek olacak.
COY aktiviteleri bize konuşmak, eğlenmek, birbirimizin ailelerini tanımak ve böylece çalışma ortamımızı daha samimi bir hale getirme imkanı sağlayacak.

Oyak Bank'lı olmak artık COY üyesi olmak demek!
Görüşmek dileğiyle..
club oyak bank
ok
Bir tutkudur fotoğraf çekmek...

Birbirinden güzel ve özel anıları, mekanları, insanları görüntü-
lemek... şimdi bu tutkumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz.

COY Fotoğraf Yarışmasına katılın. Profesyonel fotoğrafçılar çektiklerinizi değerlendirsin, ödüller kazanın ve 1.Oyak Bank fotoğraf sergisinde sizin de fotoğraflarınız yer alsın!! Katılım şartları ve takvim için tıklayınız.Oyak Bank © 2005. Bu sayfalarda verilen bilgiler, haberdar etme amaçlıdır. Doğabilecek herhangi bir olaydan Oyak Bank yada sayfa yöneticileri sorumlu tutulamaz.